Přinášíme Vám rozpis utkání turnaje ALBIM CUP 2017, který se uskuteční ve dnech 23. - 24. 9. 2017 v Ústí nad Labem a v Modré u Děčína.
GROUP DRAW:
GROUP A – City stadium in Usti nad Labem (Masarykova street)
Bonnyrigg White Eagles
SSV Jahn Regensburg
Liverpool FC
FK Ústí nad Labem
FC Zbrojovka Brno
ŠK Slovan Bratislava
GROUP B – Training center of youth FK Usti nad Labem (Jateční street)
1.FC Nürnberg
FK Karpaty Lvov
SG Dynamo Dresden
FK Teplice
FC Hradec Králové
F.C. Hertha 03 Zehlendorf Berlin
GROUP C – Sport areal Modrá (Jiskra Modrá – Kamenec)
Hertha Berlin SC
Sibiu Interstars
Zaglebie Lubin
FC Slovan Liberec
SK Slavia Praha
Mostecký FK
SATURDAY 23rd of September 2017:
FIXTURE – GROUP „A“ – City Stadium in Usti nad Labem
9:30 Liverpool FC – SSV Jahn Regensburg natural grass
9:30 FK Ústí nad Labem – Bonnyrigg White Eagles artificial grass
10:20 ŠK Slovan Bratislava – FC Zbrojovka Brno artificial grass
10:20 Bonnyrigg White Eagles – Liverpool FC natural grass
11:10 FC Zbrojovka Brno – SSV Jahn Regensburg artificial grass
11:10 FK Ústí nad Labem – ŠK Slovan Bratislava natural grass
12:00 FC Zbrojovka Brno – Liverpool FC natural grass
12:00 SSV Jahn Regensburg – FK Ústí nad Labem artificial grass
12:30 ŠK Slovan Bratislava – Bonnyrigg White Eagles artificial grass
14:10 Liverpool FC – FK Ústí nad Labem natural grass
14:10 SSV Jahn Regensburg – ŠK Slovan Bratislava artificial grass
15:00 Bonnyrigg White Eagles – FC Zbrojovka Brno artificial grass
15:00 Liverpool FC – ŠK Slovan Bratislava natural grass
15:50 SSV Jahn Regensburg – Bonnyrigg White Eagles artificial grass
15:50 FK Ústí nad Labem – FC Zbrojovka Brno natural grass
FIXTURE GROUP „B“ – TCM Klíše
9:30 1. FC Nürnberg – FK Karpaty Lvov hřiště: A
9:30 FK Teplice – SG Dynamo Dresden hřiště: B
10:20 Hertha Zehlendorf – FC Hradec Králové hřiště: A
10:20 1. FC Nürnberg – SG Dynamo Dresden hřiště: B
11:10 FC Hradec Králové – FK Karpaty Lvov hřiště: A
11:10 FK Teplice – Hertha Zehlendorf hřiště: B
12:00 1. FC Nürnberg – FC Hradec Králové hřiště: A
12:00 FK Karpaty Lvov – FK Teplice hřiště: B
12:30 SG Dynamo Dresden – Hertha Zehlendorf hřiště: A
14:10 1. FC Nürnberg – FK Teplice hřiště: B
14:10 Hertha Zehlendorf – FK Karpaty Lvov hřiště: A
15:00 SG Dynamo Dresden –FC Hradec Králové hřiště: B
15:00 Hertha Zehlendorf – 1. FC Nürnberg hřiště: A
15:50 FK Karpaty Lvov – Dynamo Dresden hřiště: B
15:50 FK Teplice – FC Hradec Králové hřiště: A
FIXTURE - GROUP „C“ – Sportareal Modrá
9:30 Hertha BSC – Sibiu Interstars hřiště: A
9:30 Zaglebie Lubin – FC Slovan Liberec hřiště: B
10:20 SK Slavia Praha – Mostecký FK hřiště: A
10:20 Hertha BSC – Zaglebie Lubin hřiště: B
11:10 Sibiu Interstars – SK Slavia Praha hřiště: A
11:10 FC Slovan Liberec – Mostecký FK hřiště: B
12:00 SK Slavia Praha – Hertha BSC hřiště: A
12:00 Sibiu Interstars – FC Slovan Liberec hřiště: B
12:30 Zaglebie Lubin – Mostecký FK hřiště: A
14:10 Hertha BSC – FC Slovan Liberec hřiště: B
14:10 Mostecký FK – Sibiu Interstars hřiště: A
15:00 Zaglebie Lubin – SK Slavia Praha hřiště: B
15:00 Mostecký FK – Hertha BSC hřiště: A
15:50 Sibiu Interstars – Zaglebie Lubin hřiště: B
15:50 FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha hřiště: A
20:00 Formal meeting / banquet
There will be a formal meeting for staff of all teams in Hotel Větruše (address below). Starting at 20:00. Organizer of tournament will secure minibus for transportation of team members.
SUNDAY 24th of September 2017:
GROUP GOLD – City Stadium in Usti nad Labem
1st place group „A“ A1
1st place group „B“ B1
1st place group „C“ C1
2nd place group „C“ C2
2nd place group „B“ B2
2nd place group „A“ A2
A1 – A2 result from group
B1 – B2 result from group
C1 – C2 result from group
9:00 B1 – A2
9:00 A1 – C1
9:50 B2 – C2
9:50 C1 – A2
10:40 B1 – C2
10:40 A1 – B2
11:30 C2 – A2
11:30 C1 – B2
12:10 A1 – B1
13:00 B2 – A2
13:40 C2 – A1
13:40 C1 – B1
14:40 SUPERFINAL 1st place GOLD – 2nd place GOLD
GROUP SILVER – TCM Klíše
3rd place group „A“ A3
3rd place group „B“ B3
3rd place group „C“ C3
4th place group „C“ C4
4th place group „B“ B4
4th place group „A“ A4
A3 – A4 result from group
B3 – B4 result from group
C3 – C4 result from group
9:00 B3 – A4
9:00 A3 – C3
9:50 B4 – C4
9:50 C3 – A4
10:40 B3 – C4
10:40 A3 – B4
11:30 C4 – A4
11:30 C3 – B4
12:10 A3 – B3
13:00 B4 – A4
13:40 C4 – A3
13:40 C3 – B3
GROUP BRONZE – Sportareal Modrá
5th place group „A“ A5
5th place group „B“ B5
5th place group „C“ C5
6th place group „C“ C6
6th place group „B“ B6
6th place group „A“ A6
A5 – A6 result from group
B5 – B6 result from group
C5 – C6 result from group
9:00 B5 – A6
9:00 A5 – C5
9:50 B6 – C6
9:50 C5 – A6
10:40 B5 – C6
10:40 A5 – B6
11:30 C6 – A6
11:30 C5 – B6
12:10 A5 – B5
13:00 B6 – A6
13:40 C6 – A5
13:40 C5 – B5
Počet návštěv: 144104
Posledních 30 dnů: 1183 | Posledních 7 dnů: 293 | Poslední den: 6
© 2024 Albim CUP | Všechna práva vyhrazena | o.klic@fkusti.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze