Albim CUP

Online výsledky turnaje

Zlatá skupina - Městský stadion

9:00   Karpaty Lvov - ŠK Slovan Bratislava          UMT              0:1
9:00   Liverpool FC - Zaglebie Lubin                     živá tráva      0:0
9:50   FC Hradec Králové - SK Slavia Praha        UMT              0:2
9:50   Zaglebie Lubin - ŠK Slovan Bratislava        živá tráva      0:0
10:40 Karpaty Lvov - SK Slavia Praha                  UMT              0:1
10:40 Liverpool FC - FC Hradec Králové              živá tráva      3:0
11:30 SK Slavia Praha - ŠK Slovan Bratislava      UMT              0:1
11:30 Zaglebie Lubin - FC Hradec Králové            živá tráva     1:0
12:10 Liverpool FC - Karpaty Lvov                         živá tráva     3:0              
13:00 FC Hradec Králové - ŠK Slovan Bratislava  UMT             0:0
13:40 SK Slavia Praha - Liverpool FC                    živá tráva     0:0
13:40 Zaglebie Lubin - Karpaty Lvov                      UMT             3:0
14:40 SUPERFINÁLE                                             živá tráva

           Liverpool FC - Zaglebie Lubin  2:0

 

Stříbrná skupina - Klíše

9:00    Hertha Zehlendorf - FK Ústí nad Labem      0:2
9:00    FC Zbrojovka Brno - FC Slovan Liberec      1:2
9:50    1.FC Nürnberg - Hertha BSC                        0:0
9:50    FC Slovan Liberec - FK Ústí nad Labem      1:0
10:40  Hertha Zehlendorf - Hertha BSC                  0:1
10:40  FC Zbrojovka Brno - 1.FC Nürnberg            0:2
11:30  Hertha BSC - FK Ústí nad Labem                2:0
11:30  FC Slovan Liberec - 1.FC Nürnberg             0:0
12:10  FC Zbrojovka Brno - Hertha Zehlendorf       1:0
13:00  1.FC Nürnberg - FK Ústí nad Labem           6:0
13:40  Hertha BSC - FC Zbrojovka Brno                 1:5
13:40  FC Slovan Liberec - Hertha Zehlendorf       0:1
 

Bronzová skupina - Modrá


9:00   SG Dynamo Dresden - Bonnyrigg White Eagles   2:1
9:00   SSV Jahn Regensburg - Sibiu Interstars               2:0
9:50   FK Teplice - Mostecký FK                                      0:1
9:50   Sibiu Interstars - Bonnyrigg White Eagles             4:1
10:40 SG Dynamo Dresden - Mostecký FK                    1:0
10:40 SSV Jahn Regensburg - FK Teplice                      0:0
11:30 Mostecký FK - Bonnyrigg White Eagles                 2:0
11:30 Sibiu Interstars - FK Teplice                                   1:1
12:10 SSV Jahn Regensburg - SG Dynamo Dresden     0:0
13:00 FK Teplice - Bonnyrigg White Eagles                    1:2
13:40 Mostecký FK - SSV Jahn Regensburg                  0:0
13:40 Sibiu Interstars - SG Dynamo Dresden                 0:1

 

 

 

 

 

 

 

Skupina "A" Městský stadion        

9:30 Liverpool FC - SSV Jahn Regensburg                1:0
9:30 FK Ústí nad Labem - Bonnyrigg White Eagles    1:0
10:20 ŠK Slovan Bratislava - FC Zbrojovka Brno        1:1
10:20 Bonnyrigg White Eagles - Liverpool FC             0:3
11:10 FC Zbrojovka Brno - SSV Jahn Regensburg     2:2
11:10 FK Ústí nad Labem - ŠK Slovan Bratislava       0:2
12:00 FC Zbrojovka Brno - Liverpool FC                     0:0
12:00 SSV Jahn Regensburg - FK Ústí nad Labem     0:1
12:30 ŠK Slovan Bratislava - Bonnyrigg White Eagles 2:1
14:05 Liverpool FC - FK Ústí nad Labem                      1:0
14:05 SSV Jahn Regensburg - ŠK Slovan Bratislava   0:1
14:50 Bonnyrigg White Eagles - FC Zbrojovka Brno     0:2
14:50 Liverpool FC – ŠK Slovan Bratislava                  0:0
15:35 SSV Jahn Regensburg - Bonnyrigg White Eagles 2:0
15:35 FK Ústí nad Labem - FC Zbrojovka Brno           1:3

 

Skupina "B" Tréninkové centrum Klíše    

9:30    1. FC Nürnberg – FK Karpaty Lvov           0:0 
9:30     FK Teplice – SG Dynamo Dresden          1:1    
10:20   Hertha Zehlendorf – FC Hradec Králové  0:1 
10:20   1. FC Nürnberg  - SG Dynamo Dresden  1:0 
11:10   FC Hradec Králové - FK Karpaty Lvov     0:2    
11:10   FK Teplice - Hertha Zehlendorf                 0:2            
12:00   1.FC Nürnberg – FC Hradec Králové       0:0 
12:00   FK Karpaty Lvov - FK Teplice                   1:0  
12:30   SG Dynamo Dresden - Hertha Zehlendorf 2:2 
14:05   1. FC Nürnberg  - FK Teplice                    1:1                  
14:05   Hertha Zehlendorf – FK Karpaty Lvov       1:0
14:50   SG Dynamo Dresden - FC Hradec Králové 0:0
14:50   Hertha Zehlendorf - 1. FC Nürnberg           0:0        
15:35   FK Karpaty Lvov - Dynamo Dresden          2:0 
15:35    FK Teplice – FC Hradec Králové               0:1

 

Skupina "C"   Areál Modrá

9:30    Hertha Berlin – Sibiu Interstars         2:0
9:30    Zaglebie Lubin - FC Slovan Liberec  3:1
10:20  SK Slavia Praha - Mostecký FK        2:0
10:20  Hertha BSC - Zaglebie Lubin            0:2
11:10  Sibiu Interstars - SK Slavia Praha     0:1
11:10  FC Slovan Liberec - Mostecký FK     2:0
12:00  SK Slavia Praha - Hertha BSC          0:0
12:00  Sibiu Interstars - FC Slovan Liberec  0:1
12:30  Zaglebie Lubin - Mostecký FK           2:1
14:10  Hertha BSC - FC Slovan Liberec      0:2
14:10  Mostecký FK – Sibiu Interstars         0:1
15:00  Zaglebie Lubin - SK Slavia Praha     1:0
15:00  Mostecký FK - Hertha BSC               0:0
15:50  Sibiu Interstars - Zaglebie Lubin       0:4
15:50  FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha 0:2

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na facebooku

Ústecký krajský fotbalový svaz
Ústecký kraj Město Ústí nad Labem Hotel a restaurant Větruše Výroba lahůdek Dorant Select JOMA Bílinská kyselka Ústecký deník LACASPORT Česká pojišťovna

Počet návštěv: 21816
Posledních 30 dnů: 5300 | Posledních 7 dnů: 281 | Poslední den: 5

© 2017 Albim CUP | Všechna práva vyhrazena | o.klic@fkusti.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne