Albim CUP

Oficiální stránky 
Albim CUP
www.albimcup.cz

Albim CUP 2016 zná své rozlosování

Albim CUP 2016 zná své rozlosování

Rozpis utkání na letošní turnaj už zná svou podobu. Přinášíme Vám přehled sobotních utkání, která se odehrají na Městském stadion i na Klíši.
 

 

 

 

ROZPIS ZÁPASŮ – sobota 10.9.2016

(hřiště A přírodní tráva ,hřiště B - UMT )

1. 09:00 FK Ústí nad Labem-ŠK Slovan Bratislava            hřiště B

2. 09:00 SK Slavia Praha-FK Ventspils                            hřiště A

3. 10:00 Zaglebie Lubin-FC Liverpool                                hřiště A

4. 10:00 SK Slavia Praha-ŠK Slovan Bratislava                 hřiště B

5. 11:15 FC Liverpool-ŠK Slovan Bratislava                       hřiště A

6. 10:50 FK Ventspils-Zaglebie Lubin                                hřiště B

7. 11:35 FK Ústí nad Labem-SK Slavia Praha                    hřiště B

8. 12:15 FK Ventspils-FC Liverpool                                   hřiště A

9. 13:00 FK Ústí nad Labem-Zaglebie Lubin                       hřiště A

10. 13:15 FK Ventspils-ŠK Slovan Bratislava                      hřiště B

11. 14:00 Zaglebie Lubin-ŠK Slovan Bratislava                    hřiště A

12. 14:45 SK Slavia Praha-Zaglebie Lubin                          hřiště B

13. 14:30 FC Liverpool-FK Ústí nad Labem                         hřiště A

14. 15:30 FK Ústí nad Labem-FK Ventspils                        hřiště B

15. 15:45 SK Slavia Praha-FC Liverpool                             hřiště A

 

 

ROZPIS ZÁPASŮ – Klíše sobota - 10.9.2016

(hřiště A přírodní tráva, hřiště B přírodní tráva )

1. 09:30 VFL Wolfsburg-FC Zbrojovka Brno                        hřiště A

2. 09:30 FK Minsk-FC Hradec Králové                               hřiště B

3. 10:10 FC Karpati Lvov-SG Dynamo Dresden                   hřiště A

4. 10:50 FC Zbrojovka Brno-SG Dynamo Dresden               hřiště B

5. 10:50 FC Hradec Králové-FC Karpati Lvov                       hřiště A

6. 11:30 VFL Wolfsburg-FK Minsk                                     hřiště B

7. 12:10 FC Zbrojovka Brno-FK Minsk                                hřiště A

8. 12:10 FC Karpati Lvov-VFL Wolfsburg                             hřiště B

9. 12:50 SG Dynamo Dresden-FC Hradec Králové               hřiště A

10. 13:40 FC Zbrojovka Brno-FC Hradec Králové                 hřiště B

11. 14:00 VFL Wolfsburg-SG Dynamo Dresden                  hřiště A

12. 14:20 FK Minsk-FC Karpati Lvov                                  hřiště B

13. 15:00 FC Karpati Lvov-FC Zbrojovka Brno                      hřiště A

14. 15:00 SG Dynamo Dresden-FK Minsk                           hřiště B

15. 15:40 FC Hradec Králové-VFL Wolfsburg                       hřiště A

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Fotbalová asociace České republiky Ústecký kraj Město Ústí nad Labem Hotel a restaurant Větruše RD Catering Select JOMA Bílinská kyselka ELPRA UL LACASPORT Česká pojišťovna SENEKA Viererkette - gemeinsam stark

Počet návštěv: 48812
Posledních 30 dnů: 1381 | Posledních 7 dnů: 355 | Poslední den: 36

© 2019 Albim CUP | Všechna práva vyhrazena | o.klic@fkusti.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne