Albim CUP

Oficiální stránky 
Albim CUP
www.albimcup.cz

ALBIM CUP 2018: Program druhého dne

ALBIM CUP 2018: Program druhého dne

 

Všechny výsledky online na tomto odkazu.

All results of the tournament online on the following link.

 

 

 

SKUPINA GOLD / GROUP GOLD - CITY STADIUM IN USTI NAD LABEM:

8:30 FC Zbrojovka BrnoWest Bromwich Albion  (pitch: artificial grass)

8:30 SK Slavia PrahaSK Sigma Olomouc  (pitch: natural grass)

9:30 Zaglebie LubinFC Viktoria Plzeň  (pitch: natural grass)

9:30 SK Sigma OlomoucWest Bromwich Albion (pitch: artificial grass)

10:20 FC Zbrojovka BrnoFC Viktoria Plzeň (pitch: natural grass)

10:45 SK Slavia PrahaZaglebie Lubin  (pitch: artificial grass)

11:05 FC Viktoria PlzeňWest Bromwich Albion (pitch: natural grass)

11:45 SK Sigma OlomoucZaglebie Lubin (pitch: artificial grass)

12:30 SK Slavia PrahaFC Zbrojovka Brno (pitch: artificial grass)

12:45 Zaglebie LubinWest Bromwich Albion (pitch: natural grass)

From 13:00 no warm up on the natural grass pitch – please use the artificial grass!

13:30 SK Sigma Olomouc FC Zbrojovka Brno (pitch: natural grass)

14:00 FC Viktoria PlzeňSK Slavia Praha (pitch: natural grass)

14:45 SUPER FINAL 1st place GOLD - 2nd place GOLD (pitch: natural grass)

15:30 FINAL CEREMONY

 

SKUPINA SILVER / GROUP SILVER – Training center Klíše

8:30 1. FC NürnbergRigas Football School (pitch: B)

8:30 ŠK Slovan BratislavaHertha Berlin SC (pitch: A)

9:30 FC Hradec Králové – FC Slovan Liberec (pitch: A)

9:30 Hertha Berlin SC - Rigas Football School (pitch: B)

10:20 1. FC Nürnberg - FC Slovan Liberec (pitch: A)

10:45 ŠK Slovan Bratislava - FC Hradec Králové (pitch: B)

11:05 FC Slovan Liberec - Rigas Football School (pitch: A)

11:45 Hertha Berlin SC - FC Hradec Králové (pitch: B)

12:30 ŠK Slovan Bratislava - 1. FC Nürnberg (pitch: B)

12:45 FC Hradec Králové - Rigas Football School (pitch: A)

13:30 FC Slovan Liberec - ŠK Slovan Bratislava (pitch: A)

14:00 Hertha Berlin SC - 1. FC Nürnberg (pitch: A)

 

15:30 TOURNAMENT CEREMONY – City Stadium

 

SKUPINA BRONZE / GROUP BRONZE – Modrá u Děčína

8:30 SG Dynamo DresdenMostecký FK (pitch: B)

8:30 FK Ústí nad LabemFK Teplice (pitch: A)

9:30 Hertha 03 Zehlendorf – Manly United (pitch: A)

9:30 FK Teplice - Mostecký FK (pitch: B)

10:20 SG Dynamo Dresden - Manly United (pitch: A)

10:45 FK Ústí nad Labem - Hertha 03 Zehlendorf (pitch: B)

11:05 Manly United - Mostecký FK (pitch: A)

11:45 FK Teplice - Hertha 03 Zehlendorf (pitch: B)

12:30 FK Ústí nad Labem - SG Dynamo Dresden (pitch: B)

12:45 Hertha 03 Zehlendorf - Mostecký FK (pitch: A)

13:30 Manly United - FK Ústí nad Labem (pitch: A)

14:00 FK Teplice - SG Dynamo Dresden (pitch: A)

 

15:30 TOURNAMENT CEREMONY – City Stadium

 

 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Fotbalová asociace České republiky Ústecký kraj Město Ústí nad Labem Hotel a restaurant Větruše RD Catering Select JOMA Bílinská kyselka ELPRA UL LACASPORT Česká pojišťovna SENEKA Viererkette - gemeinsam stark

Počet návštěv: 44328
Posledních 30 dnů: 1623 | Posledních 7 dnů: 339 | Poslední den: 63

© 2018 Albim CUP | Všechna práva vyhrazena | o.klic@fkusti.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne