Albim CUP

Oficiální stránky 
Albim CUP
www.albimcup.cz

Saturday´s results + Sunday´s schedule

Saturday´s results + Sunday´s schedule

SCHEDULE OF PLAY:
SUNDAY 29th of September 2019:

Group GOLD – City stadium Ústí nad Labem

1. A1 - Glasgow Rangers FC
2. B1 - SK Slavia Praha
3. C1 - AC Sparta Praha
4. C2 - FC Zbrojovka Brno
5. B2 - FK Teplice
6. A2 - WKS Slask Wroclaw

A1 – A2 result will be counted from Saturday´s group phase
B1 – B2 result will be counted from Saturday´s group phase
C1 – C2 result will be counted from Saturday´s group phase

8:30 SK Slavia Praha – WKS Slask Wroclaw 
8:30 Glasgow Rangers FC – AC Sparta Praha 
9:30 FK Teplice – FC Zbrojovka Brno 
9:30 AC Sparta Praha – WKS Slask Wroclaw
10:20 SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno
10:45 Glasgow Rangers FC – FK Teplice
11:05 FC Zbrojovka Brno – WKS Slask Wroclaw
11:45 AC Sparta Praha – FK Teplice
12:30 Glasgow Rangers FC – SK Slavia Praha
12:45 FK Teplice – WKS Slask Wroclaw
13:30 FC Zbrojovka Brno – Glasgow Rangers FC
14:00 AC Sparta Praha – SK Slavia Praha
14:45 SUPERFINAL 1st team GOLD – 2nd team GOLD

Group SILVER – Training center of youth - Klíše
1. A3 - FC Slovan Liberec
2. B3 - Legia Warszawa
3. C3 – Hertha Berlin SC
4. C4 – SG Dynamo Dresden
5. B4 – SK Sigma Olomouc
6. A4 – 1. FC Slovácko

A3 – A4 result will be counted from Saturday´s group phase
B3 – B4 result will be counted from Saturday´s group phase
C3 – C4 result will be counted from Saturday´s group phase

8:30 Legia Warszawa – 1. FC Slovácko
8:30 FC Slovan Liberec – Hertha Berlin SC
9:30 SK Sigma Olomouc – SG Dynamo Dresden
9:30 Hertha Berlin SC – 1. FC Slovácko
10:20 Legia Warszawa – SG Dynamo Dresden
10:45 FC Slovan Liberec – SK Sigma Olomouc
11:05 SG Dynamo Dresden – 1. FC Slovácko
11:45 Hertha Berlin SC – SK Sigma Olomouc
12:30 FC Slovan Liberec – Legia Warszawa
12:45 SK Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko
13:30 SG Dynamo Dresden – FC Slovan Liberec
14:00 Hertha Berlin SC – Legia Warszawa

Group BRONZE – Sport areal Modrá u Děčína
1. A5 - Perth football training
2. B5 – Wolverhapton Wanderers FC
3. C5 – FC Viktoria Plzeň
4. C6 – Mostecký FK
5. B6 – Manly United FC
6. A6 – FK Ústí nad Labem

A5 – A6 result will be counted from Saturday´s group phase
B5 – B6 result will be counted from Saturday´s group phase
C5 – C6 result will be counted from Saturday´s group phase

8:30 Wolverhapton Wanderers FC – FK Ústí nad Labem
8:30 Perth football training – FC Viktoria Plzeň
9:30 Manly United FC – Mostecký FK
9:30 FC Viktoria Plzeň – FK Ústí nad Labem
10:20 Wolverhapton Wanderers FC – Mostecký FK
10:45 Perth football training – Manly United FC
11:05 Mostecký FK – FK Ústí nad Labem
11:45 FC Viktoria Plzeň – Manly United FC
12:30 Perth football training – Wolverhapton Wanderers FC
12:45 Manly United FC – FK Ústí nad Labem
13:30 Mostecký FK – Perth football training
14:00 FC Viktoria Plzeň – Wolverhapton Wanderers FC


15:20 FINAL CEREMONY - CITY STADIUM IN USTI NAD LABEM

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Fotbalová asociace České republiky
Nadační fond Severočeská voda
Ústecký kraj Město Ústí nad Labem Hotel a restaurant Větruše RD Catering Select JOMA Bílinská kyselka ELPRA UL LACASPORT Česká pojišťovna SENEKA Viererkette - gemeinsam stark

Počet návštěv: 64850
Posledních 30 dnů: 6044 | Posledních 7 dnů: 489 | Poslední den: 44

© 2019 Albim CUP | Všechna práva vyhrazena | o.klic@fkusti.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne