Albim CUP

Oficiální stránky 
Albim CUP
www.albimcup.cz

O turnaji

Fotbalový turnaj ALBIM CUP je mládežnickým fotbalovým turnajem pravidelně konaným v Ústí nad Labem s dlouholetou tradicí. Začátky projektu tohoto projektu se datuje do léta 2009, avšak turnaj zdaleka nebyl takových rozměrů, jako je v současnosti. Jednalo se o turnaj, kde se každé léto (venku) a zimu (v hale) představovala česká špička v čele s pražskými "S". "Duchovním otcem" turnaje je Zdeněk Bechyně, který turnaj organizoval pro hráče ročníku narození 2000. Turnaj za dobu své historie vystřídal mnoho názvů, dle firem, které jej sponzorovali. Historickým milníkem turnaje je pak podzim 2015, kdy se poprvé uskutečnil turnaj většího rozměru a hlavně mezinárodně obsazený. V roce 2015 se turnaj ročníku 2000 konal na hlavní ploše nově zrekonstruovaného Městského stadionu v Ústí nad Labem a vůbec poprvé se na území České republiky představila akademie jednoho z nejslavnějších klubů světa - Liverpoolu FC. Účast Liverpoolu se v dalších letech stala příjemnou tradicí. Po turnaji v roce 2015 se rovněž rozhodlo, že každý rok bude uspořádán pro kategorii U16 a také pod novým a neměnným názvem - ALBIM CUP (Albim - latinsky řeka Labe). Další příjemnou tradicí se stala záštita Ústeckého kraje nad turnajem. ALBIM CUP je již stálicí v kalendáři fotbalových mládežnických turnajů v ČR a dá se říct, že po All Stars Cupu v Praze číslem 2. V následujích letech po průlomovém ročníku 2015 se také rozšířilo pole účastníků ze 12 na 18 a to z důvodu enormního zájmu o turnaj, který je důkazem, že turnaj, organizovaný jen malou skupinou osob, má úspěch a dobré jméno.

V dalších záložkách na tomto webu se můžete podívat na přehled všech vítězů turnaje a také na přehled některých slavných hráčů, kteří se na turnaji představili v minulosti.

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Fotbalová asociace České republiky
Nadační fond Severočeská voda
Ústecký kraj Město Ústí nad Labem Hotel a restaurant Větruše RD Catering Select JOMA Bílinská kyselka ELPRA UL LACASPORT Česká pojišťovna SENEKA Viererkette - gemeinsam stark

Počet návštěv: 142919
Posledních 30 dnů: 1338 | Posledních 7 dnů: 313 | Poslední den: 31

© 2024 Albim CUP | Všechna práva vyhrazena | o.klic@fkusti.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne