Albim CUP

Oficiální stránky 
Albim CUP
www.albimcup.cz

Rozpis zápasů + výsledky

ORDER OF PLAY:


SUNDAY 29th of September 2019:

Group GOLD – City stadium Ústí nad Labem
1. A1 - Glasgow Rangers FC
2. B1 - SK Slavia Praha
3. C1 - AC Sparta Praha
4. C2 - FC Zbrojovka Brno
5. B2 - FK Teplice
6. A2 - WKS Slask Wroclaw

A1 – A2 result will be counted from Saturday´s group phase
B1 – B2 result will be counted from Saturday´s group phase
C1 – C2 result will be counted from Saturday´s group phase

8:30 SK Slavia Praha – WKS Slask Wroclaw     0:1
8:30 Glasgow Rangers FC – AC Sparta Praha  2:0
9:30 FK Teplice – FC Zbrojovka Brno    0:0          
9:30 AC Sparta Praha – WKS Slask Wroclaw  0:2
10:20 SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno
10:45 Glasgow Rangers FC – FK Teplice
11:05 FC Zbrojovka Brno – WKS Slask Wroclaw
11:45 AC Sparta Praha – FK Teplice
12:30 Glasgow Rangers FC – SK Slavia Praha
12:45 FK Teplice – WKS Slask Wroclaw
13:30 FC Zbrojovka Brno – Glasgow Rangers FC
14:00 AC Sparta Praha – SK Slavia Praha
14:45 SUPERFINAL 1st team GOLD – 2nd team GOLD

Group SILVER – Training center of youth - Klíše
1. A3 - FC Slovan Liberec
2. B3 - Legia Warszawa
3. C3 – Hertha Berlin SC
4. C4 – SG Dynamo Dresden
5. B4 – SK Sigma Olomouc
6. A4 – 1. FC Slovácko

A3 – A4 result will be counted from Saturday´s group phase
B3 – B4 result will be counted from Saturday´s group phase
C3 – C4 result will be counted from Saturday´s group phase

8:30 Legia Warszawa – 1. FC Slovácko          1:0
8:30 FC Slovan Liberec – Hertha Berlin SC    0:1
9:30 SK Sigma Olomouc – SG Dynamo Dresden 0:0
9:30 Hertha Berlin SC – 1. FC Slovácko 1:0
10:20 Legia Warszawa – SG Dynamo Dresden
10:45 FC Slovan Liberec – SK Sigma Olomouc
11:05 SG Dynamo Dresden – 1. FC Slovácko
11:45 Hertha Berlin SC – SK Sigma Olomouc
12:30 FC Slovan Liberec – Legia Warszawa
12:45 SK Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko
13:30 SG Dynamo Dresden – FC Slovan Liberec
14:00 Hertha Berlin SC – Legia Warszawa

Group BRONZE – Sport areal Modrá u Děčína
1. A5 - Perth football training
2. B5 – Wolverhapton Wanderers FC
3. C5 – FC Viktoria Plzeň
4. C6 – Mostecký FK
5. B6 – Manly United FC
6. A6 – FK Ústí nad Labem

A5 – A6 result will be counted from Saturday´s group phase
B5 – B6 result will be counted from Saturday´s group phase
C5 – C6 result will be counted from Saturday´s group phase

8:30 Wolverhapton Wanderers FC – FK Ústí nad Labem  2:0
8:30 Perth football training – FC Viktoria Plzeň    1:0
9:30 Manly United FC – Mostecký FK 0:2
9:30 FC Viktoria Plzeň – FK Ústí nad Labem 1:0
10:20 Wolverhapton Wanderers FC – Mostecký FK
10:45 Perth football training – Manly United FC
11:05 Mostecký FK – FK Ústí nad Labem
11:45 FC Viktoria Plzeň – Manly United FC
12:30 Perth football training – Wolverhapton Wanderers FC
12:45 Manly United FC – FK Ústí nad Labem
13:30 Mostecký FK – Perth football training
14:00 FC Viktoria Plzeň – Wolverhapton Wanderers FC


15:20 FINAL CEREMONY - CITY STADIUM IN USTI NAD LABEM




 

Saturday 28th September 2019:

 

Fixture -  Group „A“ – CITY STADIUM in Ústí nad Labem

 

 

  1. 8:30     FK Ústí nad LabemFC Slovan Liberec                         0:3
  2. 8:30     WKS Slask Wroclaw – 1. FC Slovácko                             1:1
  3. 9:30     Perth Football AcademyGlasgow Rangers FC            0:2
  4. 9:30     WKS Slask WroclawFC Slovan Liberec                       1:0
  5. 10:20   1. FC SlováckoPerth Football Academy                      3:0
  6. 10:45   FK Ústí nad LabemWKS Slask Wroclaw                      1:1
  7. 11:05   Glasgow Rangers FC Slovan Liberec                            3:0
  8. 11:45   1. FC SlováckoGlasgow Rangers FC                            0:1
  9. 12:45   FK Ústí nad LabemPerth Football Academy               0:2
  10. 13:30   Perth Football AcademyFC Slovan Liberec                0:3
  11. 14:15   WKS Slask WroclawPerth Football Academy              4:0
  12. 14:00   Glasgow Rangers FCFK Ústí nad Labem                     1:0
  13. 15:00   FK Ústí nad Labem1. FC Slovácko                               0:0
  14. 15:15   WKS Slask WroclawGlasgow Rangers FC                  0:1

FIXTURES -  GROUP „B“ – TRAINING CENTER of youth -  Klíše

 

  1. 8:30     SK Sigma OlomoucWolverhampton Wanderers         2:2
  2. 8:30     SK Slavia PrahaFK Teplice                                            2:0
  3. 9:30     Manly UnitedLegia Warszawa                                       0:3
  4. 9:30     SK Slavia PrahaWolverhampton Wanderers               2:0
  5. 10:20   FK TepliceManly United                                                 3:0
  6. 10:45   Legia WarszawaWolverhampton Wanderers               2:0
  7. 11:05   SK Sigma OlomoucManly United                                  4:0
  8. 11:45   FK TepliceLegia Warszawa                                            2.1
  9. 12:30   SK Sigma OlomoucSK Slavia Praha                             1:2
  10. 12:45   FK Teplice - Wolverhampton Wanderers                         1:0
  11. 13:30   Manly UnitedWolverhampton Wanderers                    0:5
  12. 14:00   Legia WarszawaSK Sigma Olomouc                            2:1
  13. 14:15   SK Slavia PrahaManly United                                       6:0
  14. 15:00   SK Sigma OlomoucFK Teplice                                      1:0
  15. 15:15   SK Slavia PrahaLegia Warszawa                                  1:0

 

FIXTURES -  GROUP „C“ – SPORT AREAL MODRÁ u Děčína

 

  1. 8:30     SG Dynamo DresdenFC Viktoria Plzeň                       2:1
  2. 8:30     Mostecký FKFC Zbrojovka Brno                                  0:2
  3. 9:30     Hertha Berlin SCAC Sparta Praha                               0:2
  4. 9:30     Mostecký FKFC Viktoria Plzeň                                     0:3
  5. 10:20   FC Zbrojovka Brno Hertha Berlin SC                           3:0
  6. 10:45   AC Sparta PrahaFC Viktoria Plzeň                              1:1
  7. 11:05   SG Dynamo DresdenMostecký FK                              2:0
  8. 11:45   FC Zbrojovka Brno AC Sparta Praha                           0:1
  9. 12:30   SG Dynamo DresdenHertha Berlin SC                       0:1
  10. 12:45   FC Zbrojovka Brno - FC Viktoria Plzeň                           1:0
  11. 13:30   Hertha Berlin SCFC Viktoria Plzeň                              2:1
  12. 14:15   Mostecký FKHertha Berlin SC                                     0:1
  13. 14:00   AC Sparta PrahaSG Dynamo Dresden                        1:0
  14. 15:00   SG Dynamo DresdenFC Zbrojovka Brno                    1:2
  15. 15:15   Mostecký FKAC Sparta Praha                                      0:4

     

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Fotbalová asociace České republiky
Nadační fond Severočeská voda
Ústecký kraj Město Ústí nad Labem Hotel a restaurant Větruše RD Catering Select JOMA Bílinská kyselka ELPRA UL LACASPORT Česká pojišťovna SENEKA Viererkette - gemeinsam stark

Počet návštěv: 66911
Posledních 30 dnů: 1946 | Posledních 7 dnů: 411 | Poslední den: 64

© 2019 Albim CUP | Všechna práva vyhrazena | o.klic@fkusti.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne