Albim CUP

Oficiální stránky 
Albim CUP
www.albimcup.cz

Rozpis zápasů + výsledky

ORDER OF PLAY:

SUNDAY 30th September 2018

 

SKUPINA GOLD / GROUP GOLD - CITY STADIUM IN USTI NAD LABEM:

8:30 FC Zbrojovka Brno – West Bromwich Albion  0:1

8:30 SK Slavia Praha – SK Sigma Olomouc  1:1

9:30 Zaglebie Lubin – FC Viktoria Plzeň  1:0

9:30 SK Sigma Olomouc – West Bromwich Albion 1:2

10:20 FC Zbrojovka Brno – FC Viktoria Plzeň 0:0

10:45 SK Slavia Praha – Zaglebie Lubin  3:2

11:05 FC Viktoria Plzeň – West Bromwich Albion 1:1

11:45 SK Sigma Olomouc – Zaglebie Lubin 0:3

12:30 SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno 1:0

12:45 Zaglebie Lubin – West Bromwich Albion 1:2

From 13:00 no warm up on the natural grass pitch – please use the artificial grass!

13:30 SK Sigma Olomouc – FC Zbrojovka Brno 2:0

14:00 FC Viktoria Plzeň – SK Slavia Praha 0:1

14:45 SUPER FINAL SK Slavia Praha - West Bromwich Albion 0:1

15:30 FINAL CEREMONY

 

SKUPINA SILVER / GROUP SILVER – Training center Klíše

8:30 1. FC Nürnberg – Rigas Football School 0:0

8:30 ŠK Slovan Bratislava – Hertha Berlin SC 0:2

9:30 FC Hradec Králové – FC Slovan Liberec 0:0

9:30 Hertha Berlin SC - Rigas Football School 1:1

10:20 1. FC Nürnberg - FC Slovan Liberec 2:1

10:45 ŠK Slovan Bratislava - FC Hradec Králové 1:0

11:05 FC Slovan Liberec - Rigas Football School 1:0

11:45 Hertha Berlin SC - FC Hradec Králové 0:0

12:30 ŠK Slovan Bratislava - 1. FC Nürnberg 0:0

12:45 FC Hradec Králové - Rigas Football School 2:0

13:30 FC Slovan Liberec - ŠK Slovan Bratislava 0:0

14:00 Hertha Berlin SC - 1. FC Nürnberg 1:0

 

15:30 TOURNAMENT CEREMONY – City Stadium

 

SKUPINA BRONZE / GROUP BRONZE – Modrá u Děčína

11:40 SG Dynamo Dresden – Mostecký FK 0:3

8:30 FK Ústí nad Labem – FK Teplice 0:0

9:30 Hertha 03 Zehlendorf – Manly United 0:2

9:30 FK Teplice - Mostecký FK 0:1

10:20 SG Dynamo Dresden - Manly United 3:0

10:45 FK Ústí nad Labem - Hertha 03 Zehlendorf 0:1

11:05 Manly United - Mostecký FK 0:2

11:45 FK Teplice - Hertha 03 Zehlendorf 2:0

12:30 FK Ústí nad Labem - SG Dynamo Dresden 1:1

12:45 Hertha 03 Zehlendorf - Mostecký FK 0:1

13:30 Manly United - FK Ústí nad Labem 0:1

14:00 FK Teplice - SG Dynamo Dresden 0:1

 

15:30 TOURNAMENT CEREMONY – City Stadium

 

 

 

SATURDAY 29th SEPTEMBER 2018:

 

ORDER OF PLAY -  GROUP „A“ – City stadium in Ústí nad Labem

 

 

  1. 8:30     FK Ústí nad LabemŠK Slovan Bratislava                    0:1
  2. 8:30     SK Slavia PrahaRiga Football School                         0:0
  3. 9:30     Mostecký FKWest Bromwich Albion                           0:3
  4. 9:30     SK Slavia PrahaŠK Slovan Bratislava                         1:1
  5. 10:20   Riga Football School Mostecký FK                               1:0
  6. 10:45   West Bromwich AlbionŠK Slovan Bratislava              1:1
  7. 11:05   FK Ústí nad LabemSK Slavia Praha                             0:2
  8. 11:45   Riga Football School West Bromwich Albion              0:2
  9. 12:30   FK Ústí nad LabemMostecký FK                                  3:1
  10. 12:45   Riga Football School - ŠK Slovan Bratislava                  0:0
  11. 13:30   Mostecký FKŠK Slovan Bratislava                               0:3
  12. 14:15   SK Slavia PrahaMostecký FK                                       7:0
  13. 14:00   West Bromwich AlbionFK Ústí nad Labem                 2:0
  14. 15:00   FK Ústí nad LabemRiga Football School                    1:2
  15. 15:15   SK Slavia PrahaWest Bromwich Albion                      4:0

 

ORDER OF PLAY -  GROUP „B“ – Training center of youth, Klíše

 

 

  1. 8:30     FC Zbrojovka BrnoZaglebie Lubin                              0:0
  2. 8:30     SG Dynamo DresdenHertha Zehlendorf                     0:0
  3. 9:30     FC Hradec Králové1. FC Nürnberg                              1:0
  4. 9:30     SG Dynamo DresdenZaglebie Lubin                           0:0
  5. 10:20   Hertha ZehlendorfFC Hradec Králové                         0:4
  6. 10:45   1. FC NürnbergZaglebie Lubin                                     0:0
  7. 11:05   FC Zbrojovka BrnoSG Dynamo Dresden                    1:0
  8. 11:45   Hertha Zehlendorf1. FC Nürnberg                               0:1
  9. 12:30   FC Zbrojovka BrnoFC Hradec Králové                       1:0
  10. 12:45   Hertha Zehlendorf - Zaglebie Lubin                                 0:1
  11. 13:30   FC Hradec KrálovéZaglebie Lubin                               1:5
  12. 14:15   SG Dynamo DresdenFC Hradec Králové                     0:0
  13. 14:00   1. FC NürnbergFC Zbrojovka Brno                              2:1
  14. 15:00   FC Zbrojovka BrnoHertha Zehlendorf                         3:0
  15. 15:15   SG Dynamo Dresden1. FC Nürnberg                           0:0

 

 

ORDER OF PLAY -  GROUP „C“ – Sport areal MODRÁ u Děčína

 

 

  1. 8:30     FK TepliceFC Viktoria Plzeň                                 0:1
  2. 8:30     FC Slovan LiberecSK Sigma Olomouc               0:2
  3. 9:30     Hertha Berlin SCManly United FC                       1:0
  4. 9:30     FC Slovan LiberecFC Viktoria Plzeň                   0:0
  5. 10:20   SK Sigma Olomouc  Hertha Berlin SC                 0:0
  6. 10:45   Manly United FCFC Viktoria Plzeň                       1:1
  7. 11:05   FK TepliceFC Slovan Liberec                               0:1
  8. 11:45   SK Sigma Olomouc  Manly United FC                  0:0
  9. 12:30   FK TepliceHertha Berlin SC                                  0:0
  10. 12:45   SK Sigma Olomouc  - FC Viktoria Plzeň                 1:0
  11. 13:30   Hertha Berlin SCFC Viktoria Plzeň                      0:3
  12. 14:15   FC Slovan LiberecHertha Berlin SC                    0:2
  13. 14:00   Manly United FCFK Teplice                                 0:2
  14. 15:00   FK TepliceSK Sigma Olomouc                            1:0
  15. 15:15   FC Slovan LiberecManly United FC                    3:1

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Fotbalová asociace České republiky Ústecký kraj Město Ústí nad Labem Hotel a restaurant Větruše RD Catering Select JOMA Bílinská kyselka ELPRA UL LACASPORT Česká pojišťovna SENEKA Viererkette - gemeinsam stark

Počet návštěv: 43058
Posledních 30 dnů: 1596 | Posledních 7 dnů: 502 | Poslední den: 31

© 2018 Albim CUP | Všechna práva vyhrazena | o.klic@fkusti.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne