Albim CUP

Saturday´s results + Sunday´s schedule

Saturday´s results + Sunday´s schedule

SCHEDULE OF PLAY:
SUNDAY 29th of September 2019:

Group GOLD – City stadium Ústí nad Labem

1. A1 - Glasgow Rangers FC
2. B1 - SK Slavia Praha
3. C1 - AC Sparta Praha
4. C2 - FC Zbrojovka Brno
5. B2 - FK Teplice
6. A2 - WKS Slask Wroclaw

A1 – A2 result will be counted from Saturday´s group phase
B1 – B2 result will be counted from Saturday´s group phase
C1 – C2 result will be counted from Saturday´s group phase

8:30 SK Slavia Praha – WKS Slask Wroclaw 
8:30 Glasgow Rangers FC – AC Sparta Praha 
9:30 FK Teplice – FC Zbrojovka Brno 
9:30 AC Sparta Praha – WKS Slask Wroclaw
10:20 SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno
10:45 Glasgow Rangers FC – FK Teplice
11:05 FC Zbrojovka Brno – WKS Slask Wroclaw
11:45 AC Sparta Praha – FK Teplice
12:30 Glasgow Rangers FC – SK Slavia Praha
12:45 FK Teplice – WKS Slask Wroclaw
13:30 FC Zbrojovka Brno – Glasgow Rangers FC
14:00 AC Sparta Praha – SK Slavia Praha
14:45 SUPERFINAL 1st team GOLD – 2nd team GOLD

Group SILVER – Training center of youth - Klíše
1. A3 - FC Slovan Liberec
2. B3 - Legia Warszawa
3. C3 – Hertha Berlin SC
4. C4 – SG Dynamo Dresden
5. B4 – SK Sigma Olomouc
6. A4 – 1. FC Slovácko

A3 – A4 result will be counted from Saturday´s group phase
B3 – B4 result will be counted from Saturday´s group phase
C3 – C4 result will be counted from Saturday´s group phase

8:30 Legia Warszawa – 1. FC Slovácko
8:30 FC Slovan Liberec – Hertha Berlin SC
9:30 SK Sigma Olomouc – SG Dynamo Dresden
9:30 Hertha Berlin SC – 1. FC Slovácko
10:20 Legia Warszawa – SG Dynamo Dresden
10:45 FC Slovan Liberec – SK Sigma Olomouc
11:05 SG Dynamo Dresden – 1. FC Slovácko
11:45 Hertha Berlin SC – SK Sigma Olomouc
12:30 FC Slovan Liberec – Legia Warszawa
12:45 SK Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko
13:30 SG Dynamo Dresden – FC Slovan Liberec
14:00 Hertha Berlin SC – Legia Warszawa

Group BRONZE – Sport areal Modrá u Děčína
1. A5 - Perth football training
2. B5 – Wolverhapton Wanderers FC
3. C5 – FC Viktoria Plzeň
4. C6 – Mostecký FK
5. B6 – Manly United FC
6. A6 – FK Ústí nad Labem

A5 – A6 result will be counted from Saturday´s group phase
B5 – B6 result will be counted from Saturday´s group phase
C5 – C6 result will be counted from Saturday´s group phase

8:30 Wolverhapton Wanderers FC – FK Ústí nad Labem
8:30 Perth football training – FC Viktoria Plzeň
9:30 Manly United FC – Mostecký FK
9:30 FC Viktoria Plzeň – FK Ústí nad Labem
10:20 Wolverhapton Wanderers FC – Mostecký FK
10:45 Perth football training – Manly United FC
11:05 Mostecký FK – FK Ústí nad Labem
11:45 FC Viktoria Plzeň – Manly United FC
12:30 Perth football training – Wolverhapton Wanderers FC
12:45 Manly United FC – FK Ústí nad Labem
13:30 Mostecký FK – Perth football training
14:00 FC Viktoria Plzeň – Wolverhapton Wanderers FC


15:20 FINAL CEREMONY - CITY STADIUM IN USTI NAD LABEM

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.
Fotbalová asociace České republiky
Nadační fond Severočeská voda
Ústecký kraj Město Ústí nad Labem Hotel a restaurant Větruše RD Catering Select JOMA Bílinská kyselka ELPRA UL LACASPORT Česká pojišťovna SENEKA Viererkette - gemeinsam stark

Počet návštěv: 148946
Posledních 30 dnů: 1908 | Posledních 7 dnů: 371 | Poslední den: 43

© 2024 Albim CUP | Všechna práva vyhrazena | o.klic@fkusti.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne